piątek, 19 kwietnia
Shadow

4 najpopularniejsze blokady parkingowe

Zastanawiasz się, jak skutecznie zapobiec niechcianym wjazdom na miejsca innego przeznaczenia? Wśród wielu dostępnych opcji warto zwrócić uwagę na blokady betonowe, które zdobyły uznanie wielu użytkowników. W tym artykule przygotowaliśmy dla ciebie garść informacji, abyś mógł świadomie zadbać o bezpieczeństwo i ochronę miejsc na Twoim parkingu. Zobacz 4 sprawdzone najpopularniejsze blokady, które możesz zastosować w niebanalny sposób.

Mocne i niewzruszone słupki betonowe

Betonowe słupki parkingowe są jedną z najtrwalszych blokad dostępnych na rynku. Stabilna konstrukcja oraz widoczność stanowią dodatkowy atut, który skutecznie blokuje wjazd przed np. wejście do sklepu. Słupki parkingowe betonowe występują w formie wolnostojącej lub przytwierdzane za pomocą specjalnych prętów  i mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na placach publicznych, jak i prywatnych posesjach.

Proste w swojej formie kule betonowe

Betonowe kule do ogrodu to minimalistyczne i nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko pełni rolę blokady wjazdu, ale również estetycznej ozdoby przestrzeni. Zaskakują swoją wszechstronnością, ponieważ mogą być używane nie tylko do zabezpieczania miejsca parkingowego, ale również jako elementy oddzielające chodniki od jezdni czy zielone alejki od miejsc postojowych. Jakie jeszcze zalety posiadają kule do ogrodu, które możesz wykorzystać do blokowania newralgicznych stref na parkingu? Oto kilka z nich:

  • odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak mróz, wiatr czy deszcz,
  • ciężka i zwarta konstrukcja sprawia, że nie staną się łupem złodziei,
  • stanowią oryginalny element wyposażenia placu w różnych aranżacjach, w tym przy wejściach do budynku,
  • dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej, a także różnorodnym wzornictwie np. w kształcie piłki.

Funkcjonalne stojaki na rowery

Stojaki na rowery betonowe również mogą posłużyć jako słupki parkingowe. Dzięki tego typu wspornikom, które ustawisz w miejscach, gdzie nie chcesz, aby parkowały samochody, zachęcisz ludzi do korzystania z ekologicznych środków transportu. Możesz także stworzyć większą strefę dla rowerzystów, wprowadzając pomiędzy kilka stojaków kule do ogrodu, które będą ciekawym urozmaiceniem całej aranżacji placu.

Dekoracyjne donice

Donice betonowe to blokady łączące funkcjonalność, jaką dają słupki parkingowe z estetyką. Stanowią doskonałe rozwiązanie na placach, przed sklepami czy restauracjami, gdzie potrzeba jednocześnie zabezpieczyć przestrzeń postojową i udekorować ją. Kwietniki świetnie sprawdzą się do uprawy wysokich traw, a także niewielkich krzewów.

Teraz gdy już wiesz, że blokady miejsca to nie muszą być  wyłącznie standardowe słupki parkingowe, ale również możesz do tego celu wykorzystać kule do ogrodu czy donice i stworzyć ciekawą przestrzeń zobacz jakie propozycje przygotowała firma Kęs Bet, która w swojej ofercie posiada innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem najwyższej jakości betonu powstałe na bazie autorskich projektów. Przekonaj się, jakie to proste i odkryj możliwości, płynące z kreatywnego podejścia do zabezpieczenia miejsca parkingowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − trzy =