wtorek, 11 czerwca
Shadow

Telefon składany – przyszłość mobilności w Twoich rękach

Rewolucja w świecie smartfonów nabrała tempa wraz z pojawieniem się telefonów składanych – zapewniają one unikalne funkcje i wysoki poziom wygody podczas użytkowania. Czego warto się dowiedzieć na temat tych urządzeń?

Telefon składany – czy warto?

Telefon składany łączy w sobie zalety smartfonu i tabletu – można powiedzieć więc, że to prawie dwa urządzenia w jednym. Po złożeniu, zaskakuje swoimi kompaktowymi rozmiarami, a po rozłożeniu oferuje przestronny ekran (który ułatwia m.in. komunikację i pracę, a nawet rozrywkę).

To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie innowację i potrzebujących urządzenia dostosowanego do dynamicznego trybu życia. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy, to prawdopodobnie będziesz zadowolony z zakupu!

Składany telefon – kto w szczególności skorzysta na jego posiadaniu?

Telefony składane będą odpowiednie przede wszystkim dla profesjonalistów w zawodach kreatywnych. To dlatego, że umożliwiają m.in. efektywną edycję dokumentów i projektów graficznych.

Dzięki dużej przestrzeni roboczej są także zalecanym narzędziem dla często podróżujących i potrzebujących dostępu do rozrywki oraz multimediów poza domem – w wielu przypadkach mogą z powodzeniem zastąpić przenośny komputer. Przekonaj się o tym samemu i zaoszczędź przestrzeń np. w swoim plecaku podróżnym.

Rozkładany telefon Samsung – Samsung Galaxy Z Fold5

Samsung Galaxy Z Fold5 można uznać za szczyt innowacji w dziedzinie telefonów składanych – został wyposażony w serię ciekawych elementów:

  • elastyczny ekran – pozwala na płynne przełączanie się między trybem telefonu a tableta;
  • zaawansowany system aparatów – idealny dla miłośników fotografii;
  • wszechstronną wydajność – potężny procesor Snapdragon® 8 Gen 2* radzi sobie ze wszystkimi wymagającymi aplikacjami;
  • rysik S Pen – rozszerzający możliwości użycia smartfona.

Alternatywnie, warto zapoznać się z modelem Samsung Galaxy Z Flip5. Przypomina on uwspółcześnione telefony z klapką. Może spodobać się przede wszystkim osobom lubiącym stylistykę retro/vintage.

Składany smartfon – ciekawe sposoby użycia

Duży ekran Samsung Galaxy Z Fold5 otwiera drzwi do nowych, kreatywnych sposobów wykorzystania urządzenia. Telefon można np. rozłożyć wyłącznie do połowy – jego podstawa będzie tworzyć wówczas prowizoryczny statyw.

Otwarcie telefonu przy zachowaniu kąta 45 stopni może umożliwić zachowanie prywatności podczas przeglądania wiadomości w miejscach publicznych – zwłaszcza zatłoczonych autobusach i tramwajach miejskich, ale również pociągach i samolotach.

Wymyśl własne ciekawe sposoby użycia telefonu składanego! To zadanie będzie łatwe do wykonania.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =