wtorek, 14 maja
Shadow

Hotel z basenem: wodne odprężenie w Gniewie

Czy nie myśleliście czasami o tym, aby wyjechać chociaż na kilka dni do prawdziwie luksusowego hotelu z basenami i strefą spa? Jeśli ta, to może zainteresuje Was oferta hotelu na Zamku Gniew na Pomorzu. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy na co możecie tam liczyć.

A gdzie znajduje się miasto Gniew?

Miasta Gniew na mapie szukamy na Pomorzu w powiecie tczewskim. Dokładnie w widełkach przy ujściu rzeki Wieprzyca do Wisły. Są to ładne tereny, jest gdzie spacerować. Dużo spokojniej niż nad Bałtykiem. A jednocześnie dość blisko na przykład do malborka i Trójmiasta, więc w razie dłuższego pobytu będziecie mieli gdzie pojechać na wycieczkę.

Atrakcje strefy spa na Zamku Gniew

Coraz częściej szukamy w hotelach nie tylko wygodnego pokoju i łóżka do spania ale też możliwości relaksu i odprężenia w strefie spa i basenach. I właśnie takimi atrakcjami hotel w Gniewie przyciąga do siebie klientów. Niektóre z zabiegów nawiązują swoją nazwą wprost do historycznej przeszłości tego miejsca. Między innymi „Kaprys Marysieńki” lub „Rytuał godny króla”. Gabinet masażu oferuje na przykład „Masaż Królowej Marii”, „Masaż Jana II Sobieskiego”, „Masaż Wielkich Mistrzów” lub też bardziej zrozumiale masaż czekoladą, świecami lub kamieniami.

Niech Was jednak nie zmylą starodawne czasy bowiem tutejsze gabinety wyposażone są w bardzo nowoczesne urządzenia i technologie takie jak oczyszczanie wodorowe lub lifting bez skalpela czyli odmładzanie falami radiowymi.

Do wielu zabiegów używa się naturalnych kosmetyków powstających na bazie jedwabiu, bursztynu i mięty. Oferta przygotowana jest dla bardzo różnorodnych gości. Nie zapomniano też o kobietach w ciąży i dzieciach.

Nie tylko strefa spa ale też baseny i komfortowy wypoczynek

Do pełni szczęścia brakuje czasem tylko pluskania w wodzie. A i na to w Gniewie (tym przez duże „G”) na pewno znajdzie się dobrą propozycję. Mały brodzik dla najmłodszych dzieci, basen rekreacyjny dla chcących się bawić i jacuzzi lub sauna dla zmęczonych życiem i szukających relaksu. Więcej informacji na temat tutejszych basenów przeczytajcie na stronie:  https://www.zamek-gniew.pl/strefa-basenowa

Przyjedźcie na Pomorze do Zamku Gniew. Kuchnia przygotuje dla Was pyszne posiłki, dzieci pobawią się w „Pysiolandii”. Możecie na miejscu pograć w kręgle i bilard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 17 =